HARMONOGRAM ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
|
|||||
Lp. | Imię i nazwisko nauczyciela,
liczba godzin ogólnie |
Nazwa koła | Dzień tygodnia
liczba godzin |
Godzina | Nr sali |
1 | ZBIGNIEW ADAMCZYK
4 |
DZIENNIKARSKIE – 4h | Piątek 4h | 1600–1900 | 203/303 |
2 | MONIKA DARKOWSKA- JAMRÓZ
5 |
RYTMIKA 1 h
HIP- HOP 3 h
MUSICAL – UKŁADY TANECZNE |
Poniedziałek 1 h
Czwartek 3 h
Sobota 2 h |
1600 – 1645
1600 – 1815
900 – 1045 |
305
305 |
3 | DOBIESŁAW DERDA
6 |
STRZELECKIE 6 h |
Poniedziałek 3 h
Czwartek 3 h |
1430 – 1645
1430 – 1645 |
ZSP nr 2 |
4 |
MARIAN FOLGA 18 MARIAN FOLGA |
RYSUNEK I MALARSTWO 6 h AKROBATYKA 6 h TEATR TAŃCA 6 h |
Poniedziałek 4h Wtorek 2h Czwartek 6 h Środa 3 h Piątek 3 h |
1500 – 1800
1615 – 1745 1500 – 1930 1830 – 2045 1830 – 2045 |
202 202 TAN (15.00 – 18.00), HALA GIM (18.00 – 19.30) TAN. DÓŁ/SALA GIMNASTYCZNA TANECZNA DÓŁ |
5 |
RENATA GACEK 18 |
WOKALNE 18 |
Poniedziałek 4 h Wtorek 4 h Środa 4 h Czwartek 3 h Piątek 3 h |
1500 – 1800 1500 – 1800 1500 – 1800 1500 – 1715 1500 – 1715 |
205/audio 205/audio 205/audio 205/audio 205/audio |
6 | KATARZYNA GÓRECKA
18 |
AK. PRZEDSZKOLAKA gr. starsza 3 h AK. PRZEDSZKOLAKA gr. młodsza 1 h AK. PRZEDSZKOLAKA gr. mieszana 2 h AK. PRZEDSZKOLAKA gr. mieszana 4 h KREDKĄ MALOWANI (I – III) 4 h KREDKĄ MALOWANI (I – III) 4 h |
Poniedziałek 3 h Wtorek 1 h Wtorek 2 h Czwartek 4 h Środa 4 h Piątek 4 h |
1430 – 1645 1515 – 1600 1600 – 1730 1430 – 1730 1430 – 1730 1430 – 1645 |
301 301 301/303 301 301 301 i 204 |
7 | BARBARA KOCZUR
18 |
PLASTYKA, TECHNIKI RÓŻNE 3 h RYSUNEK I MALARSTWO 8 h SZYCIE RĘCZNE 3 h PROJEKTOWANIE UBIORU 4 h |
Poniedziałek 3 h Wtorek 4 h Czwartek 4 h Piątek 3 h Środa 4 h |
1500 – 1715 1445 – 1755 1445 – 1745 1500 – 1715 1445 – 1745 |
302 201 201 201 201 201 201 |
8 |
KAJA KWADRANS 18 |
MAŁY KREATOR ZAJĘCIA PLASTYCZNE 11 h
WARSZTATY GRAFICZNE 7 h |
Poniedziałek 3 h
Czwartek 4 h Piątek 4 h Wtorek 3 h Środa 4 h |
1530 – 1745
1530 – 1700 1710 – 1840 1530 – 1700 1710 – 1840 1530 – 1745 1530 – 1830 |
204
204 301 301 301 204 204 |
9 | ANNA KORCZYK
3 |
TEATR ODDZIELNY 3 h |
Środa 3 h |
1700 – 1915 |
Duża scena/audiowizualna naprzemiennie |
10 | EWA LIS
9 |
TANIEC WSPÓŁCZESNY GR. POCZĄTKUJĄCA I ŚREDNIOZAAWANSOWANA 5 h
TANIEC WSPÓŁCZESNY GR. ŚREDNIOZAAWANSOWANA 4 h |
Piątek 5 h
Sobota 4 h |
1615 – 1745
1745 – 2000 800 – 1100 |
305
305 taneczna |
11 | PAWEŁ LISOWSKI
6 |
PIŁKA SIATKOWA UKS 6 h |
Wtorek 3h Czwartek 3h |
1600 – 1815 1600 – 1815 |
MDK Sala gimnastyczna |
12 |
ARTUR MAJEWSKI 18 |
GITARA POCZĄTKUJĄCY 10 h GITARA ZAAWANSOWANY 8 h |
Poniedziałek 2h Wtorek 2 h Środa 2 h Czwartek 2 h Piątek 2 h Poniedziałek 4 h Wtorek 1 h Środa 1 h Czwartek 1 h Piątek 1 h |
1515 – 1645 1515 – 1645 1515 – 1645 1515 – 1645 1515 – 1645 1645 – 1945 1645 – 1730 1645 – 1730 1645 – 1730 1645 – 1730 |
205 205 Audiowizualna 205 205 205 205 Audiowizualna 205 205 |
13 |
BOGDAN MALISZ 18 |
ROBOTYKA I GRAFIKA KOMPUTEROWA 18 |
Poniedziałek 3h Środa 3h Piątek 3h Sobota 9h |
1700 – 1915 1700 – 1915 1700 – 1915 900 – 1545 |
203 |
14 |
FRANCISZEK NADZIEJKO 3 |
MINI PIŁKA NOŻNA 3 h |
Wtorek 2 h Środa 1 h |
1530 – 1700 1615 – 1700 |
SP 15 |
15 | ANNA NIEZABITOWSKA
4 |
PIŁKA SIATKOWA – chłopcy 4 h |
Poniedziałek 2 h
Środa 2 h |
1800 – 1930
1800 – 1930 |
SP 17 Mysłowice |
16 | RADOSŁAW PYSZCZAK
5 |
PIŁKA SIATKOWA – chłopcy 5 h |
Poniedziałek 1 h Środa 2 h Czwartek 2 h |
1615 – 1700 1600 – 1730 1700 – 1830 |
SP 5 SP 5 SP 5 |
17 |
NATALIA SMAGACZ 18 |
MALUSZKOWE MUZYKOWANIE 1 h WOKALNE GRUPA 1 WOKALNE GRUPA 2 WOKALNE GRUPA 2 WOKALNE GRUPA 4 h ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY 5 h MUSICAL, TEATR 2 h SEKCJE 1 h |
Piątek 1 h Piątek 1 h Pątek 2 h Czwartek 2 h Wtorek 4 h Sobota 5 h Sobota 2 h Wtorek 1h |
1530 – 1615 1515 – 1700 1700 – 1830 1515 – 1645 1600 – 1900 900 – 1245 1245 – 1415 1900 – 1945 |
Audiowizualna Audiowizualna Audiowizualna Audiowizualna Audiowizualna Audiowizualna Audiowizualna |
18 |
ANDRZEJ SMIATEK 5 |
PIŁKA SIATKOWA – chłopcy 5 h |
Poniedziałek 3 h Czwartek 2 h |
1845 – 2100 1645 – 1815 |
Sala gimnastyczna MDK CKZiU |
19 | EWA SZPAK
11 |
TEATRALNE LO 3 h MUSICALOWE 8 h |
Poniedziałek 3 h Sobota 8 h |
1600 – 1815 900 – 1500 |
SALA TEATRALNA |
20 |
ZBIGNIEW SZUSTER 3 |
SZACHY 3 h |
Środa 3 h |
1600 – 1815 |
203 |
21 | GRZEGORZ TUCKI 18 |
ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI 18 h |
Poniedziałek 4 h Wtorek 3 h Środa 4 h Czwartek 3 h Piątek 4 h |
1515 – 1815 930 – 1145 1515 – 1815 930 – 1145 1515 – 1815 |
Sala gimnastyczna |
22 | NATALIA URANT 9 |
EKOMALARSTWO 9 h |
Środa 5 h Piątek 4 h |
1500 – 1845 1500 – 1800 |
202 |
23 |
MAŁGORZTA WOSIK 9 |
Ceramika 9 h |
Wtorek 4 h Środa 5 h Czwartek 4 h |
1530 – 1700 1700 – 1915 1530 – 1700 1700 – 2000 1430 – 1530 1600 – 1730 |
302 |
24 |
ANNA WYJADŁOWSKA 9 |
WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE 9 h |
Wtorek 3 h Czwartek 3 h Piątek 3 h |
1400 – 1615 1445 – 1700 1400 – 1615 |
STOWARZYSZENIE BETLEJEM |
25 | KONSTANCJA ZARZYCKA
18 |
KOŁO MIŁOŚNIKÓW LITERATURY DLA MATURZYSTÓW 11 h KOŁO MIŁOŚNIKÓW LITERATURY DLA UCZNIÓW 8 KLAS 7 h |
Wtorek 3 h Środa 4 h Czwartek 4 h Poniedziałek 4 h Piątek 3 h |
1500 – 1715 1500 – 1800 1500 – 1800 1500 – 1800 1500 – 1715 |
|
26 | LUCYNA STANISŁAWSKA 3 |
MALARSTWO SZTALUGOWE 3 h |
Czwartek 3 h |
1500 – 1715 |
202 |