Wielkie wieści z UKS Jedynka Jaworzno!

Z dumą informujemy, że nasi zawodnicy Kuba Woś i Michał Śliwa wzięli udział w konsultacjach od 09.06 do 13.06, które miały na celu wyłonić kandydatów do szkoły NLO SMS PZPS Spała. Obaj nasi siatkarze nauczyli się wielu nowych rzeczy, które z pewnością pomogą im w przyszłości w siatkówce plażowej.
Mamy ogromną radość, że zarówno Kuba, jak i Michał dostali się do szkoły! Jednak Kuba postanowił kontynuować swoją karierę w naszym klubie, a Michał będzie uczęszczał do szkoły w Spale.
Kilka słów od Michała:
“Generalnie to bardzo się cieszę, bo nie spodziewałem się na początku, że się dostanę, więc radość jest ogromna. Mimo że jest to plażówka, to sam fakt, że mogę się tam rozwijać, to już duże osiągnięcie. Mam nadzieję, że udowodnię im, na co mnie stać, i osiągnę tam wysoki poziom oraz doświadczenie.”

Kamil Niezabitowski

Sport / przez