WYNIKI III EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO “NASI MILUSIŃSCY”

Do udziału w tegorocznej edycji rodzinnego konkursu fotograficznego “Nasi Milusińscy” zgłoszono 20 zdjęć. To sporo więcej niż w poprzednim roku. Celem konkursu było promowanie pasji fotograficznych u dzieci oraz wyrabianie opiekuńczego stosunku do zwierząt. Wszystkie fotografie były różnorodne, ciekawe i piękne! Dziękujemy milusińskim oraz wszystkim dzieciom za udział 🙂 Jury w składzie:  Marian Folga, Kaja Kwadrans, Barbara Koczur i Artur Majewski mieli bardzo trudne zadanie. Prace zostały ocenione według następujących kryteriów:
praca na temat – kreatywność – estetyka – samodzielność
Po długich naradach udało się wyłonić zwycięzców. Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.
Z radością przedstawiamy wyniki III edycji rodzinnego konkursu fotograficznego dla dzieci “Nasi Milusińscy”.
WYRÓŻNIENIE- Mira Wojnarowska

WYRÓŻNIENIE- Zofia Piątek

WYRÓŻNIENIE- Hubert Korzenecki

MIEJSCE III- Martyna Kowalczyk

MIEJSCE II- Emilia Jaworek

MIEJSCE I- Emilia Hanus

GRATULUJEMY! 🙂

Zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród 21.04.2022 r. w godz. 15.00-16.15 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie,  s. 204 do organizatorki konkursu- Katarzyny Góreckiej. Odbiór będzie możliwy również w późniejszym terminie, na zajęciach odbywających się zgodnie z harmonogramem.
Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.

Post Author: Katarzyna Górecka