WYNIKI IV EDYCJI RODZINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO “NASI MILUSIŃSCY”

W kwietniu 2023 r. ogłoszono IV Edycję Rodzinnego Konkursu Fotograficznego pt. „Nasi Milusińscy”. Zadaniem dzieci było wykonanie zdjęcia przedstawiającego zwierzaka słodziaka na łonie natury lub w warunkach domowych.W konkursie udział wzięło 8 uczestników. Wśród zdjęć znalazły się: pieski, kotek, myszki, chomiczki, króliczek oraz paw.
Powołane przez organizatorkę jury w składzie Małgorzata Wosik, Kaja Kwadrans, Artur Majewski , miało bardzo trudne zadanie, gdyż dzieci wykazały się jak zwykle kreatywnością.
Wyniki konkursu prezentują się następująco:

WYRÓŻNIENIA:

Agata Czopik

Pola  Wójcik

III MIEJSCE :

Marysia Szuryn

II MIEJSCE:

Patrycja Pieczara

I MIEJSCE:

Paweł Czopik

GRATULACJE!

Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do Pani Katarzyny Góreckiej (sala 301 MDK)

31.05.2023 r. w godzinach 14.30-17.30 oraz w późniejszym terminie wg. harmonogramu zajęć.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji , która zostanie zorganizowana wiosną 2024 r.  Dziękujemy za udział  wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy zwycięzcom. Wierzymy , że była to okazja do świetnej zabawy 🙂
Koordynatorką konkursu była Pani Katarzyna Górecka

Post Author: Katarzyna Górecka