MARGO ZUBER CISZA

Kiedy:
29 luty 2024@18:00 – 19:30
2024-02-29T18:00:00+01:00
2024-02-29T19:30:00+01:00
MARGO ZUBER CISZA

Promocja płyty Cisza

Koncert premierowy promujący debiutancką płytę wokalistki Margo Zuber – Cisza. Album ukaże się 29 lutego nakładem wydawnictwa SJ Records. Podczas koncertu usłyszymy autorskie teksty i kompozycje, które znalazły się na tej płycie.

Wystąpią:
Margo Zuber – wokal
Kajetan Galas – organy Hammonda
Mateusz Pałka – fortepian
Grzegorz Pałka – perkusja

Tytuł jaki nosi płyta odnosi się do poczucia odosobnienia i osamotnienia. Do stanu, w którym dzwoniąca w uszach cisza przeplata się z natłokiem myśli nie dających spokoju. Sposobem artystki na gonitwę myśli było przelewanie ich na papier w postaci muzyki i tekstów – do momentu gdy w jej głowie zapanował spokój.
Kompozycje, które znalazły się na płycie zachęcają słuchacza do zatrzymania się i wyciszenia. Prowokują do tego, by w „Ciszy” odnaleźć przestrzeń do własnych przemyśleń.
Muzyka, która znalazła się na albumie zarejestrowana została w maju 2023 roku w Cavatina Studio w składzie: Margo Zuber – wokal, Kajetan Galas – organy Hammonda, Mateusz Pałka – fortepian, Grzegorz Pałka – perkusja. Połączenie ze sobą organów Hammonda – grających jednocześnie partię basu – z fortepianem, jest unikatowym rozwiązaniem. Jest to pierwszy zespół w Polsce, który występuje w takim zestawieniu instrumentalnym. W połączeniu z niezwykle rzadkim i niskim głosem jakim jest kontralt całość nabiera niespotykanego brzmienia – na które zespół kładzie duży nacisk.

link do biletów: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/118780/Jaworzno/Margo+Zuber/

Post Author: MDK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.