HARMONOGRAM ZAJĘĆ w r. szk. 2021/2022

2021/2022

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela,

liczba godzin ogólnie

Nazwa koła

 

Dzień tygodnia

liczba godzin

Godzina Nr sali
1. ZBIGNIEW ADAMCZYK

4

 

 

DZIENNIKARSKIE Czwartek

4 h.

1600 – 1900 203
2. MONIKA DARKOWSKA- JAMRÓZ

5

RYTMIKA

 

HIP- HOP

 

Środa 3 h

 

Czwartek 2 h

1600 – 1815

 

1600 – 1730

 

305

3.  

DOBIESŁAW DEREDA

6

 

 

STRZELECKIE

     

STRZELNICA

MIEJSKA

4.  

ANNA DZIERWA

4

 

ZESPÓŁ TEATRALNY AKAD

 

 

Środa 4 h

 

1700 – 2000

 

303

 

5.  

MARIAN FOLGA

18

 

 

 

 

 

 

 

 

MARIAN FOLGA

 

 

RYSUNEK I MALARSTWO

 

 

 

AKROBATYKA

 

 

 

 

 

TEATR TAŃCA

 

 

 

 

 

Poniedziałek 4 h

Wtorek 2 h

 

 

Czwartek 6 h

 

 

 

 

 

Środa 3 h

 

 

Piątek 3 h

 

1500 – 1800

1630 – 1800

 

 

1500 – 1930

 

 

 

 

 

1830 – 2045

 

 

1830 – 2045

 

202

202

 

 

TAN (15.00 – 18.00), HALA GIM (18.00 – 19.30)

 

 

 

TAN. DÓŁ/SALA GIMNASTYCZNA

 

TANECZNA DÓŁ

 

6. KATARZYNA GÓRECKA

18

 

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

 

 

 

KREDKĄ MALOWANI (I – III)

 

 

 

Poniedziałek 4 h

Wtorek 4 h

Piątek 3 h

 

Środa 3 h

Czwartek 4 h

 

1430 – 1730

1430 – 1730

900 – 1115

 

1430 – 1645

1330 – 1630

 

301

301

301

 

301

301 i 204 ( 1515 1630)

7. BARBARA KOCZUR

18

 

PLASTYKA; SZYCIE RĘCZNE

RYSUNEK I MALARSTWO

 PROJEKTOWANIE UBIORU

RYSUNEK I MALARSTWO

PLASTYKA; TECHNIKI RÓŻNE

 

 

Piątek 3 h

Wtorek 3 h

Środa 4 h

Czwartek 4 h

Poniedziałek 4 h

 

1500 – 1715

1530 – 1745

1515 – 1815

1515 – 1815

1515 – 1815

 

201

201

201

201

302

8. KAJA KWADRANS

18

 

WARSZTATY GRAFICZNE

 

 

 MAŁY KREATOR

 

 

 

 

 

Wtorek 3 h

Środa 4 h

 

Poniedziałek 3 h

Czwartek 2 h

                           2 h

Piątek 2 h

           2 h

 

1515 – 1730

1515  – 1815

 

1530 – 1745

Gr I 1515 – 1645

Gr II 1700 – 1830

Gr I 1515 – 1645

Gr II 1700 – 1830

 

204

204

 

204

301

301

301

301

9. ANNA KORCZYK

4

 

TEATR ODDZIELNY

 

Środa 2 h

 

Czwartek 2 h

1800 – 1930

 

1800 – 1930

Duża scena/audiowizualna naprzemiennie
10. EWA LIS

18

 

 

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY

GRUPA MODERN SPIN 2 gr

TANIEC WSPÓŁCZESNY

BALET PRZEDSZKOLAKA

BALET MALUCHA

BALET NAJMŁODSZYCH

GRUPA MODERN SPIN 1 gr

GRUPA MODERN SPIN 2 gr

GRUPA WHAT EVER

 

Poniedziałek 2 h

Poniedziałek 2 h

Piątek 2 h

Poniedziałek 1h

Środa 1 h

Poniedziałek 1 h

Piątek 2 h

Piątek 3 h

Sobota 4 h

 

1730– 1900

1900 – 2030

1600 – 1730

1600 – 1645

1600 – 1645

1645 – 1730

1730 – 1900

1900 – 2115

800 – 1100

 

Taneczna dół

Taneczna dół

305

Taneczna dół

305

Taneczna dół

305

305

Taneczna dół

11. PAWEŁ LISOWSKI

6

 

PIŁKA SIATKOWA UKS 1

 

 

 

Poniedziałek 2 h

Czwartek 2 h

Piątek 2 h

 

1830  – 2000

1930 – 2100

1730 – 1900

 

MDK Sala gimnastyczna

12. ARTUR MAJEWSKI

18

 

GITARA POCZĄTKUJĄCY

 

 

 

 

GITARA ZAAWANSOWANY

 

 

 

Poniedziałek 2h

Wtorek 1 h

Środa 1 h

Czwartek 1 h

Piątek 3 h

Poniedziałek 4 h

Wtorek 2 h

Środa 2 h

Czwartek 2 h

 

1530  – 1700

1530 – 1615

1530 – 1615

1530 – 1615

1530 – 1745

1700 – 2000

1615 – 1745

1615 – 1745

1615 – 1745

 

205

205

205

205

205

205

205

205

205

 

11

2 11111111611166125.111

 

BOGDAN MALISZ

18

 

 

 

 

ROBOTYKA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

 

 

 

Środa 3 h

Czwartek 3 h

Piątek 3 h

Sobota 9 h

 

1715 – 1930

1715 – 1930

1715 – 1930

830 – 1530

 

 

203

17  

FRANCISZEK NADZIEJKO

3

 

MINI PIŁKA NOŻNA

 

 

Wtorek 1 h

Czwartek 2 h

 

1530 – 1615

1430 – 1600

 

SP 15

18. ANNA NIEZABITOWSKA

4

 

PIŁKA SIATKOWA UKS 1

 

 

 

Wtorek 2 h

Czwartek 2 h

 

1600 – 1730

1600 – 1730

 

SP 17 Mysłowice

 

19. MIROSŁAW OLEKSZAK

4

 

PIŁKA SIATKOWA  UKS 1

 

Wtorek 2 h

Czwartek 2 h

 

1800 – 1930

1800 – 1930

 

SP 16

20. RADOSŁAW PYSZCZAK

5

 

PIŁKA SIATKOWA UKS 1

 

Poniedziałek 1 h

Środa 2 h

Czwartek 2 h

 

1615 – 1700

1600 – 1730

1700 – 1830

 

SP 5

SP 5

SP 5

 

21.  

NATALIA SMAGACZ

12

 

 

 

 

 

NATALIA SMAGACZ

 

KEYBOARD

 

 

WOKALNE

 

 

 

WOKALNE

 

 

 

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY

 

Poniedziałek I gr 1 h

                     II gr 1h

                   III gr 1 h

Poniedziałek 3 h grupa najstarsza

 

Czwartek gr.  1h Najmłodsza umuzykalnienie

Grupa średnia 2 h

 

 

Sobota 3 h

 

1400 – 1445

1445 – 1530

1530 – 1615

1615 – 1830

 

 

1600 – 1645

 

 

1645 – 1815

 

 

900 – 1115

 

 

SALA AUDIOWIZUALNA

 

 

 

 

 

Sala audiowizualna

 

 

 

Sala 205

   

ANDRZEJ SMIATEK

5

 

PIŁKA SIATKOWA UKS 1

 

Poniedziałek 2 h

Wtorek 2 h

Piątek 1 h

 

1630 – 1800

1630 – 1800

1900 – 1945

 

 

MDK Sala gimnastyczna

23. EWA SZPAK

11

 

 

TEATRALNE LO

MUSICALOWE  MŁODSZE

MUSICALOWE STARSZE

 

 

 

 

Poniedziałek 3 h

Sobota 4 h

Sobota 4 h

 

1600 – 1815

1000 – 1300

1300 – 1600

 

SALA TEATRALNA

24.  

ZBIGNIEW SZUSTER

3

 

SZACHY

 

Środa 3 h

 

1630 – 1845

 

Audiowizualna

25.  

MAŁGORZTA WOSIK

9

 

 

 

Ceramika

 

Środa 4 h

 

 

Piątek 5 h

 

 

1600 – 1730

1745 – 1915

 

1600 – 1730

1745 – 2000

 

 

302

26.  

ANNA WYJADŁOWSKA

9

 

 

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNO- RĘKODZIELNICZE

 

Wtorek 3 h

Czwartek 3 h

Czwartek 3 h

 

1445 – 1700

1445 – 1700

1215 – 1430

 

 

STOWARZYSZENIE BETLEJEM

27. KONSTANCJA ZARZYCKA

18

 

KOŁO MIŁOŚNIKÓW  LITERATURY

KOŁO TEATRALNE

KOŁO RADIOWE

KOŁO DZIENNIKARSKIE

KOŁO FILMOWE

 

 

 

Poniedziałek 4 h

Wtorek 4 h

Środa 3 h

Czwartek 4 h

Piątek 3 h

 

1500 – 1800

1500 – 1800

1500 – 1715

1500 – 1800

1500 – 1715

 

 

 

203

Audiowizualna

304 (203)

203

Audiowizualna