STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH W MDK

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dokument “Standardy ochrony małoletnich”, który stanowi fundament naszego zaangażowania w tworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla dzieci i młodzieży. Młodzieżowy Dom Kultury w pełni zobowiązuje się do przestrzegania najwyższych standardów w zakresie ochrony małoletnich, dbając o ich dobro, rozwój i bezpieczeństwo. Niniejszy dokument przedstawia nasze zasady, procedury oraz działania, które podejmujemy, aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne i wspierające otoczenie podczas uczestnictwa w naszych zajęciach i wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem dokumentu oraz do wspólnego budowania bezpiecznej i inspirującej przestrzeni dla naszych wychowanków.

Standardy ochrony małoletnich  – wersja skrócona dla dzieci – KLIKNIJ

Standardy ochrony małoletnich  – wersja kompletna – KLIKNIJ

Standardy ochrony małoletnich  – telefony kontaktowe do instytucji pomagających – KLIKNIJ

Post Author: Bogdan Malisz