TO! – WRACA I ZAPRASZA

Drodzy sympatycy TO!
Z wielką radością informujemy, że nadchodzi czas naszego z Wami spotkania, po tak długiej przerwie.  Zapraszamy na dwa spektakle. 

Pierwszy z nich to: „ Jak żyć bez Ciebie, Ojcze”, którego premiera odbędzie się 16 maja 2021 r. o godz 16 i 18.
Drugi spektakl to: „ Grzebień zielony”- premiera odbędzie się  5 czerwca 2021 r o godz.o 16 i o godz.19 oraz ponownie  6 czerwca o godz. 19.
Bilety można kupić w kawiarence Arete po 24 marca.
Spektakl o Janie Pawle II miał być wystawiony na 100. Jego urodzin, w ubiegłym roku. Z wiadomych przyczyn nie odbył się. Jest to autorski spektakl przypominający  życie i twórczość tego wielkiego Polaka, którego Słowo wybrzmi w kontekście muzyki, śpiewu i tańca…zapraszamy.
Spektakl „Grzebień zielony” to również autorski spektakl. W atmosferze spotkania po latach dochodzi do wielu zdarzeń, które niezaplanowane poddają się urokowi chwili- zaskakującej i graniczącej z metafizyką. A emocje podkręcą utwory rockowe z  lat 60/70 ( m.in. Janis Joplin, The Rolling Stones czy Breakout), wykonane z udziałem zespołu muzycznego.  Zapraszamy !

1 thought on “TO! – WRACA I ZAPRASZA

  1. WCZORAJ OGLĄDANY SPEKTAKL „Jak żyć bez Ciebie ,Ojcze”.. wywarł na mnie ogromne wrażenie,wspomnienie wydarzeń z życia naszego Papieża,wspaniała sceneria,,aktorzy i wykonawcy pieśni,cała obsada to coś niepowtarzalnego.
    Gratulacje Pani Annie Korczyk za cudowny scenariusz z takim talentem napisany-!
    Byłoby dobrze,aby spektakl ukazał się w internecie, żeby więcej osób go obejrzało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.