KONCERT CHARYTATYWNY

2024-11-09T19:00:00+01:00
KONCERT CHARYTATYWNY

KONCDERT CHARYTATYWNY  NA RZECZ KŁODZKIEJ SZKOŁY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

wystąpi Międzynarodowy chór gospel “LAUDES”

prowadzenie ANNA SAMUSIONEK

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości (zwana Czerwoną Szkołą) – jedna z największych szkół ponadpodstawowych w powiecie kłodzkim, kształcąca blisko 1290 uczniów. Mieści się w Kłodzku, przy ul. Szkolnej 8.
RUSZAMY Z POMOCĄ Opublikowano: 17 wrzesień 2024
Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz nauczyciele KSP ruszyli w miasto z termosami z gorącą kawą i herbatą. Kłodczanie z najbardziej poszkodowanej części miasta sprzątający swoje lokale oraz ulice mogli skorzystać z naszej pomocy. Od jutra nauczycielki przedmiotów gastronomicznych, będą piec bułeczki, zatem do gorących napojów będzie jeszcze przekąska. Można również przyjść do szkoły napić się i zjeść na miejscu. ZAPRASZAMY!

opinie: https://www.facebook.com/KlodzkaSzkolaPrzedsiebiorczosci/reviews?locale=pl_PL

Michał Banaszewski
Świetne Grono Pedagogiczne i Dyrekcja. Szkoła przyjazna uczniom, ogrom wiedzy i ciekawych zajęć pozalekcyjnych!
Joanna Kuczaj ·
Najlepsza szkola,najlepsi nauczyciele! Wspominam czas spedzony tam bardzo miło aż czasem chcialoby się wrocic choc na chwile ��
Sławomir Jakubowski
Dobrze przygotowała mnie do dalszej drogi ;-))
Tomasz Retecki
Świetna szkoła! Szczególnie miło wspominam wyjścia turystyczne z Panem Andrzejem Szubertem.